Sohbet Uygulaması Azar

İnternetin telefonlarla çok kolay ulaşılabilir hale gelmesi beraberinde çok sayıda arkadaşlık, görüntülü sohbet sitesini de gündeme getirmiştir.  Rastgele eşleşme mantığına dayalı Azar uygulaması da en popüler olanlardan biridir. Üniversiteli gençler arasında da oldukça popüler bir görüntülü sohbet uygulaması olan Azar, son zamanlarında en fazla indirilen programlarından birisidir. Sisteme basit şekilde üye olup kimlik oluşturduktan sonra karşınıza çıkan kişilerle sohbete başlayabilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı efektlerle de sohbetin daha iyi olması sağlanabilir.  Yani yabancı kişilerle bu şekilde daha sevimli görünebilir ve kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca eğlencenin artması için de bu efektlerden faydalanabilirsiniz.

Azar Uygulamasında Kimlerle Görüşülür

Azar uygulaması ios ve android işletim sistemleri olan akıllı telefonlarda indirilebilir ve bu uygulamayı indirip kaydolan kişilerle görüntülü sohbet başlatılabilir.  Öncelikle bir azar kimliğinizin olması bu noktadan önem kazanacaktır. Kimlik oluşturmazsanız sohbet etmek de mümkün olmayacaktır.

Değerli Taş Kullanmanın Avantajı

Görüntülü konuşma işlemleri sırasında eğer görüşmelerinizin daha özelleşmesini ve kendi isteğinize göre ayarlanmasını talep ediyorsanız değerli taş satın alabilirsiniz. Örneğin sadece kadın ya da sadece erkek kişilerin karşınıza çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bölgesel olarak da aramalar yapmak mümkündür. Değerli taşlar içinden ne kadar kullanmak istiyorsanız ve ne kadar bütçe ayıracaksanız buna göre satın alma işlemleri yapılabilir. Değerli taş kullanmak size bazı durumlarda epey avantaj sağlayabilir.

Örneğin bir erkek arkadaş arıyorsanız bu durumda erkek cinsiyetinden kişilerin karşınıza çıkmasını sağlayabilirsiniz. Görüşmelerde bu şekilde eleme yapabilir, sonra da bölge seçerek yüz yüze bile görüşme imkanı bulabilirsiniz. Ancak bu uygulamada sohbet ve yeni arkadaşlıklar kurmanın daha da ön planda olduğunu eklemek gerekiyor. Yani sadece flört için uygulamayı kullanmak bazı kullanıcılarda ters tepki yaratabilir.

Bedava Değerli Taş Kazanmak Mümkün Mü?

Azar’da bedava değerli taş kazanmak için 2 yolu deneyebilirsiniz. Bunlardan ilki, kesin şekilde uygunsuz bir tavır içinde olan kullanıcıların rapor edilmesi ve bunun sistem tarafından kontrollerinin de yapılması sonrasına kanıtlanması ile bedava değerli taş hediyesi alırsınız. Ancak bu noktada hatalı rapor vermemek gerekir.

Azar Web’de Arkadaş Ekleme

Azar web uygulamasında arkadaş eklemek için eşleşme sırasında arkadaşlık isteği gönderip kabul etmeniz gerekir.  Bir kişiye arkadaşlık isteği göndermek için diğer kişinin ekranının sol alt kısmında +ikonuna tıklamak gerekir. Bunun dışında geçmiş sekmesinden arkadaş olmak istediklerinize mesaj göndermek de diğer yöntemdir. Son olarak arkadaşlar sayfasından arkadaşlarınızı aratabilir ve ekleme yapabilirsiniz.  Eğer size gelen bir arkadaşlık isteği varsa bunun da iki yöntemi vardır: Arkadaşlık isteği mesajında kabul et tuşuna basmak işe yarar. Ayrıca mesajlarınızda size gelen mesajı açtıktan sonra ekranın üst bölümünde “Kabul Et” tuşuna da basıp istekleri kabul edebilirsiniz.

Arkadaş Engelleme

Azar uygulamasında arkadaş engelleme için arkadaşlar sayfasına giderek bunu yapabilirsiniz. Ekranın sağ tarafındaki “Ayarlar” bölümünde engellemek ya da gizlemek mümkündür. Bunu yapmanızın ardından artık o kullanıcıdan mesaj almazsınız.

Bu görüntülü sohbet programı hakkında daha fazlasına ulaşmak için Azar wordpress blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *